loader image

Uyuşmazlık Çözümü ve Tahkim

Duranay olarak sektörel farkındalık gerektiren, yüksek profile sahip ve karmaşık uyuşmazlıkların mahkemeler, tahkim veya alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri aracılığı ile çözüme kavuşturulmasında üstün bilgi ve deneyime sahibiz. Bu bilgi ve birikim ile müvekkillerimizin mevcut uyuşmazlıklarını en etkin şekilde çözüme kavuşturduğumuz gibi müvekkillerimizin olası uyuşmazlık risklerini bertaraf etmelerine de yardımcı oluyoruz.

Müvekkillerimiz için gerçek durumun koşullarını ve çözüm seçeneklerini ortaya koyarken onların zarar görmesini ve hakkını elde edilmesinin zorlaşmasını ya da imkânsız hale gelmesini engellemek adına gerekli tüm önlemleri alıyoruz. İhtiyati tedbir konusunda en uzman kişileri bünyemizde bulunduruyor ve gerektiği takdirde bu konuda dünyada en tecrübeli uzmanlar ile çalışıyoruz.

Büyük ölçekli risklerin yönetiminde uzmanlaşan uyuşmazlık çözüm ekimiz ile uyuşmazlık çözümü için stratejik yol haritasını çiziyor, riskleri izliyor ve gerektiği takdirde pratik çözümlerle süreci idare ediyoruz. Aynı zamanda başarı vaat eden uyuşmazlıklarınız için iyi ilişki içerisinde olduğumuz üçüncü taraf dava fonlama şirketleri tarafından davanızın fonlanması için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.

Özellikle yerli ve uluslararası ticari tahkim alanına yoğunlaşan bir hukuk bürosu olarak birçok özgün ve büyük ölçekli uyuşmazlığın çözümünde yer almış bulunmaktayız. Mahkemeler eli ile uyuşmazlıkların çözümünde de kapsamlı hukuki hizmet sunmakta ve müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hem yurt içinde hem de yurt dışında devlet mahkemeleri önünde her türlü uyuşmazlığın çözümü konusunda gerek kendimiz gerek ise ilgili ülkedeki çözüm ortaklarımız ile hizmeti vermekteyiz.

Bu kapsamda sunulan hizmetlerimizi sayılanlarla sınırlı olmamak kaydı ile şu başlıklar altında toplayabiliriz:

No posts found!