loader image

İnternet Sitesi

Duranay tarafından bu internet sitesinde – www.duranay.av.tr – yayımlanmış olan bilgiler ve belgeler yalnızca bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup herhangi bir şekilde hukuki görüş, tavsiye veya yönlendirme niteliği taşımamaktadır. Söz konusu bilgi ve belgeler zaman içerisinde güncelliğini yitirebilecek olduğundan herhangi bir aksiyon almadan önce ilgili konuda hukuki danışmanlık hizmeti sunabilecek bir yetkiliye başvurmanız önerilmektedir. Bu kapsamda bu internet sitesinde yer alan bilgi ve belgelerdeki herhangi bir eksik ve hata nedeni ile veya söz konusu bilgi ve belgelerin kullanılmasından dolayı Duranay veya çalışanları sorumlu tutulamayacaktır.

Bu internet sitesi ve sitede bulunan her türlü bilgi ve belge, Duranay tarafından Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği’nin Avukatlık Meslek Kuralları ve sair ilgili mevzuatta yer alan reklam yasağına uygun olarak hazırlanmış olup herhangi bir reklam ve sair ticari amaç taşımamaktadır. Bu internet sitesini kullanan ve faydalanan tüm ziyaretçiler buradaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Fikri Mülkiyet
Bu internet sitesinde yayınlanan materyallerin, yazılı bilgi ve belgelerin ve kendisine ait logoların mülkiyeti aksi belirtilmedikçe Duranay’a aittir. Duranay’ın yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.
Bu internet sitesinde yayımlanan materyallerin Duranay’ın önceden açık yazılı izni olmaksızın başka hiçbir şekilde kullanılmasına izin verilmez. Bu internet sitesinin herhangi bir içeriğinin çoğaltılması, saklanması, değiştirilmesi veya başka bir internet sitesinde yahut herhangi bir kamuya açık mecrada yayımlanması veya işbu internet sitesinin tamamına ya da bir bölümüne bağlantı linki oluşturulması Duranay’ın önceden yazılı izni olmadan yasaktır. Söz konusu yazılı izin, info@duranay.av.tr e-posta adresi ile iletişime geçilerek talep edilmelidir.

İletişim
Duranay ile bu internet sitesi üzerinden edinmiş olduğunuz telefon veya e-posta gibi herhangi bir iletişim kanalı ile irtibata geçmiş olmanız Duranay ile aranızda hiçbir şekilde avukat – müvekkil ilişkisi kurulduğu anlamına gelmez.