loader image

Kariyer

Duranay olarak başarımızın anahtarının aynı değerleri paylaşmakta olduğumuz çalışanlarımız olduğuna inanmaktayız. Çalışanlarımızın da bu başarının devamlılığına katkı sağlayacak bir gelecek vizyonuna ve mesleki yeterliliğe sahip olmalarını arzulamaktayız. Eğer siz de kariyer yolunuzda bizimle çalışmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

Dönem içerisinde ya da yaz veya kış ara tatilleri sırasında tecrübe kazanmak isteyen Hukuk Fakültesi öğrencileri için staj imkanı sunmaktayız. Bunun için Türkiye’deki bir Hukuk Fakültesi’nde en az 3. Sınıf öğrencisi olmak ve ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekmektedir (TOEFL – 105 ve üstü veya IELTS (Academic) – 7.0 ve üstü).
Eğer öğrenci stajyer pozisyonu ile ilgileniyorsanız, lütfen CV, transkript, niyet mektubu ve dil sonuç belgenizi
info@duranay.av.tr e-mail adresimize gönderiniz.

Yasal stajyerler için uzmanlaşmadan önce hukukun her alanında tecrübe kazanmanın daha önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de hizmet verdiğimiz her alanda öğrenmeye ve ilerleme kat etmeye hevesli lisans ya da yüksek lisans mezunları için “yasal stajyer” pozisyonunda istihdam sağlamaktayız. Yasal stajyerlerin seçiminde sadece staj dönemini kapsayacak şekilde dönemsel tercihlerde bulunmuyoruz. Bunun yerine, yasal stajyerlerimizin stajlarının bitiminden sonra da bizlerle uzun soluklu bir yol arkadaşlığı yapmalarını ümit ediyoruz. Bunun için de onları ayrım gözetmeksizin stajdan sonraki dönem için kendi değerlerimiz ve amaçlarımız doğrultusunda yetiştiriyoruz.
Saygın bir üniversiteden güçlü bir akademik not ortalamasına sahip olunmasını önemsiyoruz. Fakat not ortalamasının her şey olmadığının farkındayız. İleri düzeyde İngilizce bilgisine (TOEFL – 105 ve üstü veya IELTS (Academic) – 7.0 ve üstü) sahip olunması ise olmazsa olmazdır.
Eğer aramıza katılmak isterseniz lütfen CV, transkript, niyet mektubu ve dil sonuç belgenizi info@duranay.av.tr e-mail adresimize gönderiniz.

Staj dönemini tamamlamış ve farklı tecrübeler edinmek isteyen genç avukatlar için bünyemizde istihdam imkanları sunmaktayız. Genç avukatların bugüne kadar edindiği tecrübeler, bundan sonra tecrübe kazanmak istediği alanlar ve gelecek planları bizim için oldukça önemlidir. Duranay’a katılmak isteyen genç avukatların, her zaman öğrenmeye hevesli, sosyal ilişkileri kuvvetli ve etrafında olanları kavrama yeteneğine sahip olmasını beklemekteyiz. Bunun yanında analitik düşünme becerilerini ispat etmiş ya da bu becerilerini nasıl kullanabileceğini bilmesini önemsemekteyiz.
Saygın bir üniversiteden güçlü bir akademik not ortalamasına sahip olunmasına öenm versek de sadece bu özelde bir değerlendirmede bulunmamaktayız. İleri düzeyde İngilizce bilgisine (TOEFL – 105 ve üstü veya IELTS (Academic) – 7.0 ve üstü) sahip olunması ise bizim için olmazsa olmazdır. Bunun yanında eğer lisansüstü çalışmalarınız var ise bunu da artı bir değer olarak kabul etmekteyiz. Eğer aramıza katılmak isterseniz lütfen CV, transkript, niyet mektubu ve dil sonuç belgenizi info@duranay.av.tr e-mail adresimize gönderiniz.

Duranay, aktarılan tecrübelerin işlenerek özgün katma değerli hizmetlere dönüştürüldüğü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle her tecrübeli avukatın Duranay’a yenilik ve değer katacağına inanmaktayız. Sizlerin bu güne kadar edinmiş olduğu tecrübeler, bu tecrübeler ile ilgili bundan sonraki planlarınız ve gelecek kariyer planlarınızın ne olduğu bizler için oldukça önemlidir.
Hangi alanda olursa olsun kendisini ispat etmiş siz değerli avukatlara saygımız sonsuz. Eğer bundan sonraki kariyer yolculuğunuza info@duranay.av.tr adresimize gönderiniz.

Sunduğumuz hizmetler ve iş geliştirme faaliyetlerimiz, çeşitli unvanlar altındaki profesyonel kadromuz olmadan asla zamanında hedefe ulaşamaz. Bu nedenle Duranay’ın sürdürülebilir başarısı için ana hizmetlere bağlı destek hizmetlerine her zaman ihtiyaç vardır.
Bunun bilincinde olarak tecrübeli destek personelleri için iş imkanları sunmaktayız. Eğer aramıza katılmak isterseniz lütfen CV’nizi info@duranay.av.tr e-mail adresimize gönderiniz.